Художні колективи є постійними учасниками концертних заходів та творчих проектів, що відбуваються у стінах навчального закладу та поза його межами.
Художні колективи є постійними учасниками концертних заходів та творчих проектів, що відбуваються у стінах навчального закладу та поза його межами.
Фольклорний колектив «Кремповеє Колесо»
Фольклорний колектив «Кремповеє Колесо», художній керівник Оксана Годлевська, був створений в 2020 р. Учасниками колективу є студенти відділення «Музичне мистецтво та фізичної культури», яких об’єднує єдина мета – збереження та вивчення фольклору, автентичних пісень, звичаїв, обрядів. Відродження українських традицій волинського регіону, знання якого стає духовним оберегом для сучасної молоді. Колектив вирізняється від інших манерою співу, сюжетністю композицій, має чудові старовинні костюми. У програмі колективу фольклорні композиції, а саме:, «Різдвяні віншування», «Ми кривого танцю йдемо», «Час почати весну зустрічати», «Дай нам Боже в добрий час».
Колектив є активним учасником заходів та концертів у коледжі, справляє незабутнє враження на слухача.
Переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів:
Аматорський танцювальний колектив викладачів коледжу «ФЕЄРІЯ»
Візитною карткою Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради є аматорський танцювальний колектив викладачів коледжу «ФЕЄРІЯ», який був створений у 2017 році творчим викладачем хореографії Тетяною Царик.
«ФЕЄРІЯ» об’єднала креативних, талановитих, ініціативних, активних викладачів, які захоплюються мистецтвом танцю.
Танцювальний колектив викладачів закладу вищої освіти постійно презентує нові бальні, народні та сучасні хореографічні постановки.
Перемоги колективу «ФЕЄРІЯ»:
Вокальний квартет «Оксамит»
Заснований у вересні 2011 року. У складі квартету викладачі педагогічного коледжу: Кобук О.А. (викладач диригування) – керівник, Смокович Т.В. (викладач фортепіано), Мархалевич Т.С. (викладач фортепіано), Степанюк А.В. (викладач диригування).
Перший виступ колективу «Оксамит» відбувся 19 грудня 2011 року на святкуванні Дня коледжу. Надалі творчо працювали та брали участь у різноманітних заходах, концертах,а також конкурсах та фестивалях не тільки м. Луцька та України, а й поза її межами, а саме:
Міжнародний фестиваль «Єднає нас культура», винагорода, Польща 2014 р.,
Міський фестиваль «Різдвяні піснеспіви», м. Луцьк 2014 р.,
XVЮвілейний Різдвяний фестиваль «Велика коляда», м. Львів 2014 р.,
IX Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Столичні зустрічі»,лауреати 1-го ступеня, м. Київ 2015 р.,
XX Міжнародний фестиваль східнослов’янських колядок, Польща 2015 р.,
Всеукраїнський духовний фестиваль-конкурс «Пентікостія», м. Київ 2015 р.,
IIОбласний конкурс ім. Віталія Бобицького, лауреати 3-го ступеня, м. Луцьк 2015 р.,
I Міжнародний фестиваль-конкурс «Stars of Yaremche», лауреати 2-го ступеня, м. Яремче 2016 р.,
XXII Міжнародний фестиваль східнослов’янських колядок, Польща 2017 р.
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Різдвяна зірка”, лауреат 1 ступеню, Чорноморськ, січень, 2021р.,
Всеукраїнський дистанційний багатожанровий конкурс “Битва жанрів II”, лауреат 1 ступеню, Київ 2021р.
Вокальний дует «Елегія»
Дует створений в 2017 році. Учасники – Марія Науменко та Катерина Токало (викладачі хорового диригування).
Колектив бере активну участь у культурно-мистецьких заходах міста та навчального закладу. У репертуарі зразки української та зарубіжної класики, а також – різножанрова музика. Художній та творчий тандем в поєднанні з високою професійністю, допомагають втілити креативні ідеї в життя. Тісна співпраця з народним аматорським духовим оркестром, на чолі з заслуженим працівником культури України Анатолієм Вихованцем, дозволяє учасницям дуету черпати безцінний досвід та проявляти творчий потенціал. Учасники концертних програм: «Музичний вернісаж», «Новорічний коктейль», «Подих весни», «У сяйві мелодій», «День пам’яті ліквідаторів ЧАЕС» та інші.
Жіночий хор «Глорія»
Жіночий хор «Глорія» заснований в 2008 році. Протягом багатьох років колективом керувала Інна Тузова. З 2017 року художнім керівником є Оксана Кобук.
Хоровий колектив має багату творчу біографію, презентує хорове мистецтво не тільки в навчальному закладі, а й місті, області. Репертуар хору складають кращі твори світової хорової музики від епохи Відродження, класики, романтизму до обробок українських народних пісень, духовної музики, творів сучасного хорового авангарду.
Хор «Глорія» – дипломант V Всеукраїнського конкурсу хорового мистецтва імені Лесі Українки (2011 р.).
Лауреат 1 ступеню Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу “Битва жанрів II”, м. Київ, 2021 р.
Вокальний ансамбль «Каприз»
Вокальний ансамбль «Каприз» створений у 2011 році викладачем хорових дисциплін Степанюк Аліною Валеріївною. Учасники ансамблю – студенти відділення «Музичне мистецтво». Колектив працює в жанрі сучасної популярної естрадної та джазової пісні. «Каприз» є лауреатом ряду мистецьких конкурсів та фестивалів, серед яких:
«Бурштинові нотки » м. Рівне 12-16 грудня 2013р. – ІІІ премія;
15-16 травня 2015р. – І премія;
Танцювальний колектив «КОЛОРИТ»
Гордістю Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради є танцювальний колектив «КОЛОРИТ», створений у 2000 році. Назва колективу має особливе значення, адже символізує різні аспекти хореографії. «КОЛОРИТ» налічує більше 50 юнаків та дівчат коледжу. Художній керівник – Тетяна Царик. Учасники танцювального колективу цілеспрямовані, талановиті, мають високий рівень виконавської майстерності.
Танцювальний колектив «КОЛОРИТ» працює у різних хореографічних жанрах: бальному, народному, класичному та сучасному. Є учасником культурно-просвітницьких заходів закладу вищої освіти, міста, області, а також бере активну участь у всеукраїнських та міжнародних хореографічних фестивалях та конкурсах.
Головні творчі здобутки танцювального колективу «КОЛОРИТ» :
МІШАНИЙ ХОР «МУЗИЧНІ ГОБЕЛЕНИ»
Мішаний хор «Музичні гобелени» створений у 2008 році. Колектив – своєрідна навчальна й творча лабораторія. Разом з тим, – це мистецька одиниця, результатом діяльності якої є формування професійних хормейстерських умінь та компетенцій майбутніх вчителів музичного мистецтва, керівників хорових колективів. Хор є дипломантом V Всеукраїнського конкурсу хорового мистецтва імені Лесі Українки, учасником різноманітних мистецькихзаходів та творчих зустрічей.
Художній керівник і диригент хору «Музичні гобелени» кандидат мистецтвознавства, доцент Олександр Марач.