КЗВО "Луцький педагогічний коледж" Волинської обласної ради
  • Головна
  • Новини
  • Абітурієнту
    • Приймальна комісія
    • Правила прийому
    • Необхідні документи
  • Студенту
  • Медіа
  • Контакти

Творчі об’єднання студентів

21
верітас 5верітас 4верітас 3верітас 2

Дебатно-дискусійний клуб «Veritas»


Головною метою діяльності дебатно-дискусійного клубу «Veritas» є розповсюдження та популяризація дебатів та дискусій, узагальнення досвіду проведення ігор, сприяння налагодженню дружніх стосунків між учасниками  дебатів та дискусій. 

Учасники та учасниці ДДК співпрацюють з Волинським осередком  ВМГО «Федерація дебатів України», зокрема  була проведена  Дебатна школа у стінах закладу. Захід було організовано дебатно-дискусійним клубом «Veritas»(керівник Ольга Галан) та Волинським осередком Федерації дебатів України (ВОФДУ).

Щотижнево проводяться зустрічі дебатно-дискусійного клубу:

  • Тренінги  та тренінгові вправи («Самокритика», «Основи риторики»);
  • Дебатні ігри на різноманітну тематику (релігійну, гендерну, суспільно-історичну, соціальну);
  • Відео-уроки, перегляд відеозйомок дебатних ігор інших навчальних закладів.

Налагоджено співпрацю із Волинської обласною бібліотекою ім.. Олени Пчілки, Волинським краєзнавчим музеєм, Історико-культурним заповідником «Старий Луцьк», Молодіжним центром Волині.

В 2020/21 навчальному році склад клубу було оновлено, студенти та студентки перших курсів активно долучилися до роботи об’єднання.

Клуб “Всесвіт”


Пошуково-краєзнавча робота клубу «Всесвіт» сприяла створенню книги «Волинські вояки на захисті територіальної цілісності України (2014-2017)».

Книга про волинських воїнів – учасників подій на Сході нашої країни. Вона містить біографічні нариси та спогади 91 учасника антитерористичної операції, що боронили суверенітет та територіальну цілісність України в 2014-2017 роках, а потому повернулися до мирного життя.

Презентація книги відбулась в читальній залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

Модератором презентації була Євгенія Євтушок, заступник директора з наукової роботи бібліотеки. Виступав Геннадій Бондаренко, кандидат історичних наук, професор кафедри документознавства і музейної справи Волинського національного університету імені Лесі Українки, голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, який разом із доктором історичних наук зі Львова Андрієм Харуком був рецензентом видання. (09.12.2020р. ВДОУНБ імені Олени Пчілки).

234
Клуб «Всесвіт» КЗВО «Луцького педагогічного коледжу» прийняв участь у Вечірі пам’яті: «Небесна сотня: ангели, які тримають українське небо». 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та лютневих днів 2014 року. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

Серед Героїв Небесної Сотні є і наші краяни: Василь Мойсей, Едуард Гриневич, Сергій Байдовський, Іван Тарасюк, Олександр Бадера, Юрій Сидорчук та Віктор Хом’як. (17.02.2021р. ВДОУНБ імені Олени Пчілки).

123456781011121314
Зустріч клубу «Всесвіт» КЗВО «Луцького педагогічного коледжу» з О. Котисом начальником відділу охорони культурної спадщини міської ради. На тему: «Екскурсія нашим містом». Розповідь про історію вулиць нашого міста з переглядом фільмів про Луцьк, створених О. Котисом (19.03.2021р ЛПК).
123
Чорнобиль загублений світ.

Чорнобильській трагедії – 35.

Студенти клубу «Всесвіт» КЗВО «Луцького педагогічного коледжу» та студенти музичного відділення взяли участь у презентації двох збірників документів про катастрофу на Чорнобильській АЕС у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.

Студенти клубу Герасимчук Богдана, Парфенюк Ірина, Васильчук Вікторія, Лось Дарина читали поезію, а у виконані Ботолкової Вікторії та Демчука Олексія прозвучали пісні.

Директор книгозбірні, Заслужений працівник культури України Людмила Стасюк вручила подяки викладачам КЗВО «Луцького педагогічного коледжу» керівнику клубу «Всесвіт» Кравцю А.І. та Павлюк Н.М.

12345678910111213
26 травня 2021р. КЗВО «Луцький педагогічний коледж», спільно з ВДОУНБ імені Олени Пчілки провели день Європи в Україні, «Європейські хіти в Луцьку».

Організатори викладачі коледжу Кравець А., Павлюк Н., клуб «Всесвіт», при сприянні директора бібліотеки – Стасюк Л. А., заступника директора Євтушок Є. О та працівників бібліотеки провели, акустичну годину «Європейські хіти в Луцьку».

Ведучими були учасники клубу «Всесвіт» Фрончко К. та Гурин Ю. Європейські хіти прозвучали у виконанні викладачів коледжу: Михайла Дудая, Павла Бовканюка, Катерини та Ігоря П’явки, хореографічного колективу «Колорит» керівник Тетяна Царик, а також студентів музичного відділення Пех Я., Бондарук К., Марчук К., Назарчук А., Кизицька Б., Демчук О., Ярмолюк В., Амза К. та учня Луцької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №1 Кренца Д.

В рамках дня Європи в Україні було проведено конкурс фотографій. Клуб «Всесвіт» за активну участь у конкурсі фотографій «Європейські міста. Луцьк та молодь», отримав диплом Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

012345678910111213141516171819202122

Година пам’яті «Іловайськ. Подія, яку не забути»

Студенти клубу «Всесвіт» керівник Анатолій Кравець, 1-ММ курс куратор Надія Павлюк КЗВО «Луцький педагогічний коледж» взяли участь у годині пам’яті «Іловайськ. Подія, яку не забути» в Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки.

У відділі читальних залів Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулося хвилююче дійство – вечір пам’яті, присвячений подіям семирічної давності під містом Іловайськ, де розгорнулася одна з найжорсткіших сторінок війни на Сході України. Як зазначила модератор заходу – головний бібліотекар Олена Сільчук, за офіційними даними, втрати українських захисників того трагічного серпня 2014-го склали 368 осіб, а 429 – отримали поранення, 300 – потрапили до полону.

Із закликом берегти мир і цінувати подвиг героїв до учасників заходу звернувся Олег Кобилинський, голова міської організації ветеранів АТО. Пам’ять загиблих ушановано хвилиною мовчання.

Студенти із великою увагою та співчуттям слухали про подробиці оточення українських воїнів в Іловайському котлі. Втрати нашої армії стали одними з наймасштабніших за весь час бойових дій на східних рубежах і спонукали українську сторону погодитися на умови Мінського перемир’я, підписаного 5 вересня 2014 року в білоруській столиці.

Прозвучали поезії, присвячені мужності українських захисників та уривки з книги Євгена Положія «Іловайськ: розповіді про справжніх людей» у виконанні провідного бібліотекаря Ольги Граділь та студентів клубу «Всесвіт» Дарини Лось, Катерини Лісовської. Студенти музичного відділення Олексій Демчук, Катерина Марчук, Каріна Амза, вихованці викладача Надії Павлюк виконали патріотичні пісні.

1234567891011121314

Година пам’яті «Бабин Яр: без права на забуття»

Студенти клубу «Всесвіт» керівник Анатолій Кравець та працівник бібліотеки Олена Мінасова провели годину пам’яті: «Бабин Яр: без права на забуття».

29-30 вересня виповнилося 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв.

Бабин Яр сьогодні – це місце пам’яті, яке стало відомим на весь світ символом нацистських злочинів проти цивільного населення під час Другої світової війни.

«Бабин Яр – це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому українець не має права забувати про неї так само, як і єврей. Бабин Яр – це наша спільна трагедія, трагедія перш за все єврейського і українського народів» – писав Іван Дзюба.

Маховик смерті забрав упродовж 1941-1943 років життя приблизно 100 тисяч людей – євреїв, ромів, полонених червоноармійців, пацієнтів психіатричної лікарні, цивільних заручників, українських націоналістів і радянських партизанів, в’язнів Сирецького концтабору.

У 2021 році, у 80-ті роковини трагедії, Україна вшановує пам’ять десятків тисяч розстріляних.

У цей день скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі, співчуваємо болю та втраті. Нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться!

123456(1)6781011131415

Студенти клубу «Всесвіт» керівник А. Кравець та викладач постановки голосу Н. Павлюк з студентами музичного відділення КЗВО «Луцький педагогічний коледж» спільно з Волинською ДОУНБ імені Олени Пчілки, провели патріотичну годину «За честь, за волю, за українську долю».

У Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки зібралися ті, хто шанує військові традиції України, аби віддати частку любові та поваги захисникам і захисницям, які відстоюють незалежність України на східних рубежах. Модератор патріотичної години – головний бібліотекар відділу читальних залів Олена Сільчук.

Про патріотичний дух українських Збройних Сил вів мову у своєму виступі учасник бойових дій на Сході України, голова Луцької міської організації Спілки воїнів АТО Волині Олег Кобилинський. Про потреби духовної підтримки воїнів та членів їх сімей, зміцнення згуртованості української спільноти висвітлив у виступі військовий священник (капелан) Сергій Лівончук.

Надзвичайно тепло студентська аудиторія заходу сприйняла виступи представників військової частини Національної гвардії України – головного сержанта Миколи Тишика, який брав участь у військовій операції на Сході, та гранатометника Андрія Соколюка, що розповіли про відповідальну місію цієї військової частини на території Волинської області.

Хвилююче прозвучали художні номери, які стали справжньою оздобою патріотичної години. Поезії, присвячені захисникам України, продекламували студентки клубу «Всесвіт» КЗВО «Луцький педагогічний коледж» Ангеліна Клевець, Вікторія Копанько. Пісні прозвучали у виконанні студентів музичного відділення Каріни Амзи, Олексія Демчука, Вікторії Ярмолюк.

Директорка бібліотеки Людмила Стасюк вручила подяки за співпрацю й активну участь у підготовці та проведенні означеного заходу Анатолієві Кравцю, викладачеві-методисту, керівнику клубу «Всесвіт» КЗВО «Луцький педагогічний коледж» та Надії Павлюк, викладачеві постановки голосу.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Навіки слава Україні, героям слава на віки».

01234(2)456(1)678910121315

Студенти клубу «Всесвіт» керівник Анатолій Кравець КЗВО «Луцький педагогічний коледж» та студенти 2-Б курсу взяли участь у презентації книги Лесі Шиденко «Переддень життя».

Авторка книги Леся Шиденко за фахом – філолог, офіцер запасу, відмінник освіти України, професійна художниця та письменниця.

Презентація відбулась у Волинському краєзнавчому музеї.

Вона разом з дочкою Олександрою, спілкуючись з родинами загиблих українських захисників написали їхні портрети такими якими вони були у житті. Виставка цих картин експонувалась по всій країні. На основі зібраних розповідей і народилась книга. Навіть її назва «Переддень життя» говорить про те, що вона не про війну, а про життя, яке не встигли прожити співробітники Служби безпеки України.

Авторка намагалась передати свої емоції залу, розповідала й про те, що процес написання картин та підготовка книги супроводжувались своєрідною містикою.

Окремий розділ книги присвячений Волині, загиблому співробітнику служби безпеки України, лучанину Віктору Мандзику капітану Служби безпеки України, оперуповноваженого Любомльського міжрайонного відділу УСБУ у Волинській області. Учасника антитерористичної операції на сході України. Позивний «Панчер», який загинув 21 березня 2015 року у місті Волноваха.

Пересилюючи свій біль втрати, під час презентації із словами вдячності за книгу виступила матір загиблого захисника пані Ольга.

12345678
28 серпня 2022 року в Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, відбувся благодійний народний ярмарок «Українська культура незламна», організований організацією «Благодійний фонд «Українські Вовки».

До цього ярмарку долучився КЗВО «Луцький педагогічний коледж».

Це студенти відділення «Музичне мистецтво», «Початкова освіта», студентський клуб «Всесвіт» та куратори 2ММ Надія Павлюк і 2Б курсу Анатолій Кравець. Було представлено 25 номерів студентів коледжу.

Мета заходу: зібрати кошти на потреби ЗСУ та цивільних, що постраждали від жахіття війни, а також підтримати наших митців культури м. Луцька та всієї Волині.

1234567891011121314151617

Націю, яка під кулями сміється,

 пише вірші,

 народжує дітей – не перемогти!

 Нікому і ніколи!!!

Студенти клубу «Всесвіт», керівник Анатолій Кравець, КЗВО «Луцький педагогічний коледж», 5 вересня 2022 року взяли участь у літературному вечорі з нагоди 100-річчя від дня народження Павла Глазового «Де сміх, там лихо пропада», який відбувся в Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки.

Модераторами заходу були завідувачка міського абонементу Оксана Ковальчук та бібліотекар І категорії міського абонементу Галина Гриценя.

Із великою увагою слухали організаторів про життя і творчість Павла Прокоповича Глазового.

Невичерпними джерелами творчості гумориста є скарби живої мови, іскристі перлини народної мудрості. Гумор Павла Прокоповича — доброзичливий, життєдайний. Байкам притаманні дотепність і влучність. Його твори з задоволенням виконують майстри слова, народні артисти А. Литвинов, А. Паламаренко, а ще раніше лунали вони з вуст Андрія Сови. Творчість П. Глазового — життєстверджуюча, це відкрита сторінка веселої вдачі українського народу, його доброго настрою.

На заході були використані гуморески П. Глазового у виконанні студентів клубу «Всесвіт» Дарини Гузь, Ангеліни Клевець, провідного бібліотекаря міського абонементу Тетяни Бордукової, бібліотекаря Лілії Анцух та гостей заходу Зінаїди Жураковської.

0123456789

Моя любов – Україна і математика

М. Кравчук.

Історія Волинської землі багата на відомі постаті. Серед них вагоме місце посідає наш земляк,  математик з світовим ім`ям, Михайло Пилипович Кравчук.

У Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки 26 вересня 2022 року відбувся вечір історичного портрету «Творець музики чисел», присвячений 130-річчю від дня народження Михайла Кравчука.

До історичного портрету «Творець музики чисел» долучився і КЗВО «Луцький педагогічний коледж». Це студенти «Початкова освіта», студентський клуб «Всесвіт», відділення «Музичне мистецтво» та куратори 2-Б курсу Анатолій Кравець і 2 ММ Надія Павлюк.

Модераторами заходу були головний бібліотекар відділу читальних залів Поліна Тимощук та завідувачка відділу читальних залів Жанна Литвина.

Із великим зацікавленням молодь слухала про життя і діяльність наймолодшого академіка (37 років), автора понад 180 наукових робіт, в тому числі більше десятка монографій з різних галузей математики, Михайла Кравчука.

Присутні переглянули телевізійну роботу авторської групи Волинської ОДТРК «Світ знає, що Він – українець…», яку було присвячено видатному волинянину. Автор сценарію і режисер фільму – Марія Андрушко.

Поезію Григорія Бевза, Василя Савчука читали студенти учасниці суспільно-політичного клубу «Всесвіт» Ангеліна Клевець, Вікторія Копанько, Гузь Дарина.

Присутні мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою, присвячену Михайлу Кравчуку.

1245910
У КЗВО «Луцький педагогічний коледж» 1 листопада 2022 року відбулось чергове засідання студентського клубу «Всесвіт» (2-Б курс відділення «Початкова освіта») керівник Анатолій Кравець та 2-ММ відділення «Музичне мистецтво», куратор Надія Павлюк.

Гостем клубу був начальник відділу охорони культурної спадщини департаменту Луцької міської ради Олександр Котис.

На зустрічі Олександр презентував книги: «На сході Європи: міжвоєнний розквіт Волині» та «Повернення. Сергій Тимошенко».

Книга «На сході Європи: міжвоєнний розквіт Волині» має дві частини.

У першій частині йдеться про найвидатніших особистостей Волині міжвоєнного періоду, які розвивали кіно, театр, літературне й музичне середовище. Це Зюзанна Гінчанка, Юзеф Лободовський, Софія Славінська, Микола Певний і багато інших.

Друга частина – урбаністично-архітектурна. У ній Олександр розповідає про будівництво комунікацій, забудови волинських міст і, власне, модернізм Волині.

Книга «Сергій Тимошенко: Повернення». Вона про архітектора, інженера-будівельника, дипломата, державного діяча і митця Сергія Тимошенка, який довгий час проживав у місті Луцьк. Він є фундатором українського архітектурного модерну початку ХХ ст., який зараз називається національним архітектурним модерном. Є автором близько 400 проєктів, представлених, крім українських міст, у Чехії, США, Канаді.

124711
КЗВО «Луцький педагогічний коледж» вокальна майстерня «Успіх» (керівник Надія Павлюк), студентський клуб «Всесвіт» (керівник Анатолій Кравець) 8 листопада 2022 року взяли участь у благодійному марафоні «Разом переможемо», ініційованого Департаментом культури Луцької міської ради.

Учасники концерту – студенти коледжу: Ольга Ткаченко, Олександр Шевчук, Анастасія Коцюба, Каріна Амза, Анастасія Захарчук, дует у складі Ірини та Дарини Косько, Ангеліна Клевець, Євгенія Іванова, дует у складі Ангеліни та Анастасії Коцюби, Дарина Гузь, Олександра Дембіцька, Вікторія Копанько (автор вірша), Василь Ройко, Олександра Юрчук та Павло Шеметюк, Сніжана Ожго, ведуча концерту Вікторія Мацюк.

Даруючи лучанам та гостям міста свої найкращі патріотичні музичні твори та вірші, студенти коледжу збирали кошти на потреби ЗСУ. Сьогодні найбільше бажання кожного українця – мир в Україні! Тож наближаємо нашу перемогу разом!

1(2)1(а)23416
КЗВО «Луцький педагогічний коледж» вокальна майстерня «Успіх» (керівник Надія Павлюк), студентський клуб «Всесвіт» (керівник Анатолій Кравець) 21 листопада 2022 року провели літературно – музичний перформанс «Україна, що змінила нас», присвячений Дню Гідності та Свободи у Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки.

Модератор заходу студентка Вікторія Мацюк розповіла, що це свято в Україні відзначається щороку 21 листопада з нагоди  Помаранчевої та Революції Гідності.

З вітальним словом до присутніх звернулась т.в.о. директора Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Наталія Граніч.

Учасники літературно – музичного перформансу – студенти коледжу: Ольга Ткаченко, Розанна Федорко, Ірина Косько, Вікторія Копанько (автор вірша), дует у складі Ангеліни та Анастасії Коцюби, Дарина Гузь, Анастасія Захарчук, Ангеліна Клевець, Каріна Амза, Анастасія Веснянка (автор вірша), Олександра Дембіцька, Євгенія Іванова, Василь Ройко, Олександра Юрчук та Павло Шеметюк, Сніжана Ожго. Звучали пісні та вірші патріотичної тематики.

Гості заходу ознайомились з презентованою бібліотекою книжковою виставкою «Майдан. Простір гідності, свободи і єднання».

1417192122
У КЗВО «Луцький педагогічний коледж» 1 грудня 2022 року відбулось чергове засідання студентського клубу «Всесвіт» (2-Б курс відділення «Початкова освіта»,  керівник Анатолій Кравець), 2-ММ відділення «Музичне мистецтво», куратор Надія Павлюк, студенти 2-ДО та викладачі.

Гостем клубу був голова Луцької міської організації Спілки воїнів АТО Волині Олег Кобилинський.

Він розповів, про діяльність організації, про те, що на Волині статус учасника АТО/ООС мають майже 12 тисяч чоловіків та жінок, понад 900 ветеранів мають інвалідність.

Олег Кобилинський розповів, що після 24 лютого 2022 року діяльність організації не змінилась. Якщо до повномасштабного вторгнення організація більш надавала консультації, допомогу родинам загиблих, самим учасникам бойових дій, допомагала з медикаментами, відправляла до санаторію, то після повномасштабного вторгнення біля 90% членів організації воюють. Ті, хто залишився тут, активно займаються волонтерською діяльністю.

Студенти клубу задавали питання гостю, на які отримували вичерпні відповіді.

На завершення зустрічі, від імені членів клубу, Катерина Негодюк, студентка 2-Б курсу відділення «Початкова освіта», подарувала гостю солодкий презент на згадку про зустріч.

Фото студентки клубу «Всесвіт» Юлії Єфімчук.

12567
Студенти клубу «Всесвіт», керівник Анатолій Кравець, КЗВО «Луцький педагогічний коледж», 1 грудня 2022 року взяли участь у тематичному вечірі: «Джозеф Конрад англійський письменник польського походження», який відбувся у Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки.
12356
КЗВО «Луцький педагогічний коледж» вокальна майстерня «Успіх» (керівник Надія Павлюк), студентський клуб «Всесвіт» (керівник Анатолій Кравець) 5 грудня 2022 року провели концерт, присвячений Міжнародному дню волонтерів у бібліотеці-філії № 10 для волонтерів.

Модератор заходу студентка Вікторія Мацюк розповіла, що Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку», закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Цей благодійний рух в Україні активно зростає та розвивається. Особливо, волонтерство стало актуальним сьогодні, коли іде війна, коли допомоги потребують як військові, так і тимчасово переміщені люди з різних міст нашої держави.

З вітальним словом до присутніх звернулась керівниця бібліотеки-філії № 10 Надія Чміль та керівник волонтерської групи Волині Оксана Крамар.

Учасники концерту – студенти коледжу: Ольга Ткаченко, дует у складі Ірини та Дарини Косько, Вікторія Копанько (автор вірша), дует у складі Ангеліни та Анастасії Коцюби, Дарина Гузь, Анастасія Захарчук, Ангеліна Клевець, Каріна Амза, Анастасія Веснянка (автор вірша), Олександра Дембіцька, Євгенія Іванова, Василь Ройко, Олександра Юрчук та Павло Шеметюк, Сніжана Ожго. Звучали пісні та вірші патріотичної тематики.

135101216
Студенти клубу «Всесвіт», керівник Анатолій Кравець, КЗВО «Луцький педагогічний коледж», 7 грудня 2022 року взяли участь у тематичному вечорі: «Григорій Сковорода: шлях письменника, філософа, мандрівника», який відбувся в Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки.

Модераторами заходу були завідувачка міського абонементу Оксана Ковальчук та провідний бібліотекар абонементу Галина Гриценя.

Із великою увагою слухали організаторів про життя і діяльність Григорія Сковороди.

3 грудня Україна відзначила 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, який народився у 1722 році на Полтавщині в родині спадкових козаків. Його називають мандрівним філософом, сам він себе величав вар Савою (сином свободи). Його погляди на розвиток держави багато в чому перегукуються з сучасними подіями. Григорій Савич мав музичний талант – прекрасно грав на флейті та органі, сопілці, скрипці, гуслях, лірі та бандурі. Написав 17 філософських творів та зробив 7 перекладів. Найвідоміші його твори «Сад божественних пісень», «Жінка Лотова», «Байки Харківські».

На заході були використані байки Г. Сковороди у виконанні студентів клубу «Всесвіт» Єлизавети Кисляк, Вікторії Копанько та працівників бібліотеки Оксани Ковальчук та Галини Грицені.

Присутні мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою, присвячену Григорію Сковороді.

Фото студентки клубу «Всесвіт» Ірини Редько

1234567

Дидаскал


24 лютого 2021 року викладачами циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін Надією Антонюк, Іриною Чемерис, бібліографом коледжу Ларисою Сидорук з учасниками гуртка «Дидаскал» був проведений «Усний журнал: Сторінками життя Лесі Українки». Студенти по-новому відкрили для себе поетесу, глибше ознайомилися з її творчою діяльністю, особистим життям та педагогічними поглядами. Також читали поезію, уривки з листів, інсценізували уривок твору «Волинські образки (Школа)», співали пісні на слова Лесі Українки.
153622993_5115945961781168_2600716215992892887_n154288803_5115946031781161_8223329825415337894_n154490909_5115945818447849_4801972121775207627_n154490909_5115946325114465_3222854013151905576_n154530136_5115946258447805_2817337151758488437_n154539693_5115945848447846_1442063572715843344_n154585904_5115945631781201_1175318866414496351_n154656940_5115945651781199_7551031695406467587_n154657068_5115946561781108_2840744054637375111_n154711175_5115945775114520_4749125750020349544_n154714308_5115946205114477_9059076619958337749_n154732884_5115946445114453_2949593817050354038_n154957466_5115946041781160_7678991792445533356_n155021524_5115945548447876_6847191139020553467_n
10 березня учасниками студентського наукового товариства “Академія” (керівник Козігора М.А.) та педагогічного гуртка “Дидаскал” (керівник Антонюк Н.А.) був проведений усний журнал “Сторінками життя Тараса Шевченка”.

Студенти глибше ознайомилися з дитинством, юністю, особистим життям та творчістю поета. Зачитували цікаві та маловідомі життєві факти, декламували поезію великого українського Кобзаря.

158308605_958439288026286_7477884343221595019_n158816457_958438971359651_2461591913772158853_n158882878_958439054692976_611185954315444414_n159382197_958439154692966_2447994104857118874_n159385595_958439098026305_4458301174147666080_n159446581_958438994692982_5152393015941141532_n159450679_958438894692992_4452066595386962471_n159507404_958439021359646_2841150379237350507_n159510050_958438938026321_6977180444431885875_n159705197_958439348026280_108176545205541127_n159709321_958439378026277_402076287060838835_n159912364_958439124692969_6647225151889888924_n
18 травня викладачами ЦК психолого-педагогічних дисциплін Надією Антонюк, Світланою Савчук та учасниками педагогічного гуртка “Дидаскал” був проведений “Педагогічний квест” для студентів 3 курсу ОКР Молодший спеціаліст. Під час заходу команди виконували цікаві завдання, застосовуючи знання з педагогіки, логічність мислення, творчість та винахідливість. Не зважаючи на хмарну погоду, серед учасників панувала дружня атмосфера та піднесений настрій.
186887669_999981523872062_7378645009677239712_n187165942_1000086123861602_7080844481882388131_n187301830_999981583872056_8320784196015581638_n187371099_999981783872036_270066944756826226_n187494300_999981703872044_3258015282092444626_n187511956_999981873872027_4137165092304455285_n187657395_999981650538716_8368177120055456425_n187769072_999981727205375_1890839614782763513_n187945882_999981677205380_2743045193722721040_n188074070_999981550538726_3043376034186813510_n188232189_999981807205367_4858252042426061699_n188305506_999981757205372_8626795161336794470_n188500393_999981617205386_6985534151064751275_n188634339_999981840538697_5196491311107876784_n
27 травня відбулася презентація збірки творів Лесі Українки в рукописах викладачів коледжу, ініційована викладачем педагогіки Надією Антонюк та організована викладачами циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін, працівниками бібліотеки Людмилою Цюриць, Лесею Сидорук. Дане видання є першою колективною спробою осмислення поезії Лесі Українки сучасним поколінням, мандрівкою стежками її літер, рядкописів, віршів.

Бажаємо кожному, хто взяв участь у творчому проєкті дійти до Лесиного розуміння України, полюбити так само щиро свій край, як у свій час і наша геніальна поетеса.

190815904_1004642686739279_604069110152886193_n191489947_1004642536739294_6188680626356225492_n191497700_1004642723405942_5575224337322315437_n192013058_1004642653405949_3422139182497866276_n192126115_1004642810072600_5404505024936779756_n192130317_1004642616739286_7873273469019099454_n192130434_1004642783405936_4044420561751301106_n192534556_1004642753405939_8941290639734221520_n192826502_1004642596739288_8740417841838262487_n
План роботи гуртка ``Дидаскал``

Військово-патріотичний клуб «Патріот»


Робота військово-патріотичного гуртка «Патріот» здійснюється на підставі Указу Президента України № 580/2015 від 13 жовтня 2015 року «Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016- 2020 рр.». 

Мета гуртка:

  • розвиток у молоді патріотичної свідомості, готовності до самореалізації в основних сферах життя суспільства, в тому числі  його захисту;
  • залучення її до участі у військово-патріотичній роботі коледжу;
  • сприяння виробленню в гуртківців патріотичних почуттів, любові до Батьківщини, пошани до її славного минулого;
  • формування у студентів позитивного ставлення до військового обов’язку та розвитку бажання служити в лавах Збройних сил України.

Завдання гуртка:

1.Виховні:

  • розвиток громадянської позиції та патріотизму як найважливіших духовно- моральних і соціальних цінностей;
  • сприяння формуванню й розвитку внутрішньої готовності до виконання громадянського обов’язку;
  • сприяння формуванню та розвитку відповідальності й дисциплінованості;
  • здійснення роботи щодо формування позитивного світогляду й відповідних позицій із основних, соціальних, історичних, моральних, політичних і військових проблем;
  • сприяння формуванню й розвитку таких якостей, як повага до закону, стійкість, взаємовиручка, мужність, хоробрість, вміння долати труднощі.

2.Навчальні:

  • формування знань, вмінь та навичок із дисципліни, що вивчається, як основи їх професійної підготовки;
  • розвиток культури і освіти;
  • ознайомлення з правилами та обов’язками громадянина України, що є основою для формування й розвитку його правової свідомості;
  • формування вмінь, знань і навичок для виживання в екстремальних умовах.

3.Розвиваючі:

  • сприяння збереженню і зміцненню здоров’я дітей;
  • фізичний розвиток через систему і зміст роботи об’єднання;
  • формування психологічної врівноваженості.

Під час занять в « Патріоті» студенти отримують сформоване почуття національної гордості, патріотизму, поваги до історичного минулого народу,  високий рівень відповідальності, організованості, самодисципліни. Практичні занняття покращують фізичне та моральне здоров’я студентів. Спілкування викликає неабиякий інтерес до військових професій, високий рівень внутрішньої мотивації до військової служби.

Члени військово-патріотичного гуртка є активними учасниками заходів в КЗВО «Луцький педагогічний коледж» ВОР та в м. Луцьку. Студенти відвідують поетичні вечори, виставки, години пам’яті, пов’язані з історією рідного краю.

Патріот1Патиріот 3Патріот 2

НАРОДОЗНАВЧИЙ ГУРТОК «ОБЕРІГ»


У Луцькому педагогічному коледжі функціонує з 2017 року. Керівник гуртка – викладач кафедри словесних дисциплін, к. філ. н. С. М. Подолюк.

В основі концепції гуртка – висвітлення багатства й цілісності української традиційної культури, ознайомлення з походженням національного фольклору, підкреслення важливості національного самоусвідомлення для кожної людини.

Учасники гуртка «Оберіг» – студенти другого року навчання відділення «Дошкільне виховання» – беруть активну участь у різноманітних культурних та просвітницьких заходах, покликаних популяризувати національну культуру, привернути увагу до безмежної, розмаїтої, волелюбної краси українського фольклору, традиційного мистецтва.

Студенти вивчають і відтворюють українські народні пісні, давні обряди, звичаї. Захопливо підтримують святкування «Андрія» – з танцями, співами, народними забавами.

Учасники гуртка вчаться майстерності, технологіям творення національної культури, зокрема, беруть участь у майстер-класах з розпису писанок, опановують техніки народної вишивки.

Уже традицією стало відзначати у Луцькому педагогічному коледжі Всесвітній день вишиванки. Цьогоріч учасники гуртка організували яскраве свято українського простору, насичене виконанням сучасних українських пісень про вишивку, національні символи. Окрасою свята став танцювальний флешмоб  у виконанні студентської молоді.

А на завершення програми відзначення Всесвітнього дня вишиванки студенти й викладачі коледжу поєдналися на масовому фото у вишиванках. Вишиванка єднає!

Народознавчий гурток «Оберіг» дотримується головного принципу –вивчає й творить національну культуру разом із сучасною молоддю.

132
456
Учасники народознавчого гуртка сьогодні опановували народне мистецтво соломоплетіння. Гостею нашого закладу стала відома в Україні та поза її межами соломникарка, учасниця численних міжнародних фестивалів, конкурсів, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України Марія Кравчук. Марія Василівна поділилася майстерністю створення солом’яного дива й неймовірними відчуттями, враженнями, які отримала завдяки своїй творчості як учасниця міжнародних виставок та фестивалей. Було цікаво й натхненно! Особливе задоволення учасники майстер-класу отримали від створення власного виробу! Народне мистецтво збагачує й надихає!
195867820_1195725284232063_8534771093611458716_n195518757_4598126700215527_7494963155363680898_n196106602_481424149803700_2991389672667431115_n195140772_336767094469445_4781229579149215199_n194865719_903688513528025_6308172324400940279_n196028755_852047525660176_6568769802136709099_n
Світлом, теплом і духовною єдністю повнилася світлиця Луцького педагогічного коледжу! Студенти факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва правили народну забаву на Андрія: співали пісень, ворожили на щасливу долю, жартували та залицялися, бо вже після Різдва починається пора весіль! А ще – калиту підносили! Закликали сонце розгорітися, бо саме на Андрія припадає найтемніша пора року. А на завершення усім гуртом заспівали старовинну колядку! Будьмо щасливі цілий рік і цілий вік!
1234
195780669_1995768197242764_7491604719037883856_n (2)195780669_1995768197242764_7491604719037883856_n (1)196099147_186139430065203_8964270357870419240_n (1)195412724_205098791338052_4490228595452856933_n (1)196688006_310634767190840_1081442619879279117_n (1)195043527_573638550284834_676220145693462087_n (1)195942682_147489700764899_5325150176488277588_n (1)195113724_529157171557988_2216139032893992299_n (1)195807880_215690740387601_7803837629251708445_n (1)197059593_1368684203516743_4786291513392231419_n (2)195495026_162266885863369_4674127609343710955_n196370462_794487014762981_8894280786184132418_n196614346_150103937158182_7523730585139878829_n
Яскраво, патріотично, сердечно й незабутньо відзначили Всесвітній день вишиванки-2019! Було по-родинному тепло й затишно! Учасниками свята стали студенти усіх спеціальностей й педагогічний колектив коледжу. Щиро дякуємо усім, хто долучився до величного руху відзначення традиційного українського вбрання й засвідчив свою приналежність до свого народу, його історії, сьогодення й майбутнього! Вишиванка єднає!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

196905648_213275387279424_7246310371163477163_n195845570_358048122328105_3336252364113885153_n195346890_811821023062869_3036735503233262054_n196569351_4404293032967052_1199814582104383046_n195314751_966044517561966_1350170173428020645_n196437477_829965511264679_3788723883944343665_n196345057_952146712266878_2257118474721244545_n
Друзі! Навіть у карантинних умовах ми відзначили емоційний і чудовий Всесвітній день вишиванки! І провели його разом! Цього року свято було ще яскравішим і ріднішим! Саме зараз ми відчули, як це… перебувати далеко один від одного й водночас бути поруч… Ізоляція зближує:)) 

В знак єдності й підтримки один одного цього року ми організували проект #Близькідухом. Дякуємо усім, хто підхопив ідею свята!

Впродовж дня ми засівали фб-сторінку вітаннями. Переходьте за посиланням #ДеньвишиванкиЛПК-2020 і насолоджуйтеся красою! Єднаймося в кращому!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

У радісному передчутті! 

Студенти факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва вітають з Великоднем! Співають веснянки й розповідають:

  • коли і як веснянки починали виконувати; 
  • про магію сили голосу й руху у веснянках;
  • про кремповеє колесо як прообраз сонця; 

 про кривий танець і шлюбні мотиви у веснянках.

Вмикайте й насолоджуйтеся!

Щороку у третій четвер травня українці в усьому світі відзначають Усесвітній день вишиванки – традиційного українського вбрання. Цього дня ми вшановуємо національні традиції, одягаємо вишиванку й засвідчуємо, що вишита сорочка для кожного українця є не просто вбранням, а й символом нашої ідентичності, самобутності, свободи!

Уже традиційно, єднаючись різними спеціальностями, факультетами, відділеннями, вшановує свято й наша молодь! Важливо, що ми наповнюємо його змістовно. Цьогоріч ми присвятили цей день традиційній культурі! А тому насолоджувалися традиційними танцями, звучанням народних інструментів, народним співом! Вражає! Генетичний код працює!

Радіємо, що у нашому закладі підтримується хвиля відновлення традиційної культури! Все буде Україна!

195736059_3990042221114687_7351299691742064802_n (1)196668476_292895082533136_8985507721977343899_n (1)194829150_960499438102310_1924362184067462290_n195939940_1128581964287571_4323495833888872410_n195072021_3689259974633493_1512302059734445284_n195090760_501998720848657_2908524494299810928_n194895078_635694124013928_3021139852710487647_n196155347_154276426721821_2828699812491429603_n(1)196155347_154276426721821_2828699812491429603_n196078298_172227568168982_520753522760822748_n195090760_501998720848657_2908524494299810928_n (1)196638775_1447630828955221_9027868498839840766_n196345369_515107012960985_7292958538785620060_n195808089_167018992104562_8164415297614811584_n195464997_232685364948020_3261472529222371686_n

До творчої скарбнички студії «Неповторність»


Другий рік поспіль студентка музичного відділення Вікторія Арчибасова стала призеркою Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб». Безперечно, це досягнення, адже юна авторка представляла журі нові поетичні твори, які в нинішньому році знову не залишилися поза увагою.

Вікторія два роки відвідує літературну студію «Неповторність».У співпраці з керівником студії удосконалює майстерність, творчо розвивається, вчиться поетичний зміст творити в єдності з художньою формою твору. Уміння прискіпливо ставитись до слова, редагувати тексти, навіяні настроями і почуттями, дає добрий результат.

Літературна студія, котра успішно діє в педагогічному коледжі, вже має чималу історію. Восени будемо відзначати її 15-річчя. Сподіваємося на зустріч з нашими успішними студентами, які не просто мали радість творчого розвитку, а й досягли чималих літературних успіхів. Серед них – талановиті поети Роман Романюк, Олександр Шумилін, Діана Нагірна, усі вони є авторами перших книжок, активно друкуються. Членом Національної спілки письменників України стала студентка Анна Луцюк. Продовжують творчий шлях талановиті поетки Анастасія Веремчук (Німець), Тетяна Грицюк (Гордовська), котрі вчителюють на Волині. Багато студентів були учасниками Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, посідали високі позиції у фіналі творчого турніру.

Призерами Всеукраїнського етапу конкурсу стали Наталія Новосад, Тетяна Гордавська, Ірина Скупейког. Найбільшого успіху досягла член студії «Неповторність», обдарована молода поетеса Вікторія Пивовар, котра стала президентською степендіаткою і диплом переможця отримала в Каневі, в музеї Т. Г. Шевченка.

А до студії знову ідуть молоді й обдаровані, щоб почерпнути натхнення, набути першого творчого досвіду, отримати пораду і підтримку.

Віримо, що скарбничка досягнень неодмінно збагачуватиметься, адже творче джерело студії  і далі чекає спраглих неповторного слова, щоб додати віри і наснаги.


ЛітЕра


“Клуб любителів книги” Луцького педагогічного коледжу запрацював з жовтня 2012 року, невдовзі після того, як облаштували невелику поличку для буккросингу у кабінеті дитячої літератури. Учасники клубу – це студенти коледжу, які бажають бути в курсі найкращої сучасної світової та української літератури, класичної літератури, літературної критики, роботи українських видавництв.

Клуб зустрічається щотижня, а список тем для обговорення готують на початку семестру спільними зусиллями членів клубу. Протягом навчального року студенти мають змогу обговорювати твори різних авторів, обмінюватися думками, враженнями. Книголюби проводять різноманітні акції, які мають за мету популяризацію літератури.

de7f1cb0efbe70c7c68498012a69261592969197912dab402dba15e099ff868329186337_1880686655336119_7521610856359002112_n2ccdc09a3aea14d536f51e4b8790a8da

«Школа журналістів»


Школа сучасної журналістики

15 років у Луцькому педагогічному коледжі працює cтудентське творче об’єднання «Школа журналістів», яке видає газету «Вісник коледжу».
Діяльність творчого об’єднання спрямована на створення умов повноцінної реалізації права студентської молоді «вільно висловлювати свою думку, шукати, отримувати, передавати інформацію та ідеї, незалежно від кордонів, в усній, письмовій формі», закріпленого в Міжнародній «Конвенції прав людини».

Мета роботи творчого об’єднання:

• Формування системи елементарних знань із тенденцій розвитку журналістики та її ролі в суспільстві; завдань, видів і характеру журналістської діяльності; сутності інформаційних процесів; специфіки журналістської роботи; видів і специфіки журналістської роботи.
• Формування медіакультури майбутніх фахівців освітньої галузі.
• Удосконалення мовно-мовленнєвої компетентності студентів.
• Створення умов для оптимальної соціальної та творчої самореалізації, інтелектуального самовдосконалення особистості.
«Школа журналістів» об’єднує студентів з активною життєвою позицією, які прагнуть висловити свої погляди на важливі нерідко суперечливі питання громадсько-суспільного характеру, утвердити і поширити їх через друковане видання «Вісник коледжу». Журналісти-початківці налаштовані на діалог із читачами, чекають їхнього відгуку на публікації та обговорення різних позицій з метою спільного пошуку істини.
На сторінках газети «Вісник коледжу» збережено для майбутніх поколінь літопис студентського життя: напружені будні, яскраві свята, захопливі подорожі, серйозні наукові дослідження, запеклі дебати, спортивні перемоги, перші літературні проби, благодійні акції.
Творче об’єднання «Школа журналістів» співпрацює із ЗМІ Волині, зокрема із редакцією громадсько-політичного тижневика «Волинська газета».
Майстер-класи головного редактора Володимира Данилюка та редактора Сергія Цюриця тижневика «Волинська газета» присвячені технологіям створення сучасного інформаційного продукту.
Традиційними є творчі зустрічі з письмениками, журналістами, громадськими діячами. Своїми літературними здобуткамки і секретами журналістської майстерності діляться зі студентам відомі майстри слова Євген Положій, Дара Корній, Василь Слапчук, Анна Багряна, брати Капранови, Андрій Кокотюха, Микола Мартинюк, Ніна Литвинюк.
Публікації учасників творчого об’єднання «Школа журналістів» представлені на сторінках волинських газет, а також інтернет-видань.

IMG_20181025_131726_HDR44909854_290677158217138_1123007229188898816_n
15110875_1264123093659148_4613746169828261109_o12891727_1043584055713054_7619946273794887028_o12891597_1043579775713482_131062386062826471_o

ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ «НЕПОВТОРНІСТЬ»



Із 2006 року в Луцькому педагогічному коледжі діє літературна студія «Неповторність», яка скликає у своє коло студентів особливого, літературного чуття. Мета роботи студії – розвинути творчі задатки студентів, розкрити поезію як мистецтво образного слова, навчити бачити і прагнути творити красиве.
Студійці проводять великі літературні свята на головній сцені коледжу – до 85-річчя Ліни Костенко, 145-річчя Лесі Українки. Їх твори звучать у концертних програмах, друкуються на сторінках газети «Вісник коледжу». На «Поетичні підвечірки» запрошують відомих поетів Волині, майстрів художнього читання.
Щоб виявити нові таланти, проводять щорічний літературний конкурс «Наш рідний коледж».
Студія активно працює з шанувальниками поезії. Минулого року саме в обласному читацькому конкурсі товариства «Просвіта» перше місце виборола нинішня четвертокурсниця Зоряна Борецька.

Відрадно, що свого часу призерами Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка були члени літературної студії «Неповторність» Наталія Новосад, Тетяна Гордовська. У 2017 році наша студентка, здібна літераторка Вікторія Пивовар стала володаркою першої премії і Президентської стипендії, а нагороду отримала на Канівській горі з рук представників Міністерства освіти і освіти України. Нещодавно студійка Ірина Скупейко виборола першість в обласному етапі цього поважного конкурсу. Основне завдання студії – допомогти кожній обдарованій молодій людині у творчому становленні.
Керівник літературної студії «Неповторність» – Ніна Петрівна Горик (Литвинюк), член Національної спілки письменників України, заслужений учитель України, викладач Луцького педагогічного коледжу.

44808443_305460286951069_1226224312743100416_n-1024x566_(1)DSC_0051DSC_0054DSC_0107

Творче об’єднання «Гранослов»


Інтенсивний розвиток сучасної видавничої справи зумовлює потребу у знаннях методики аналізу й удосконалення текстових матеріалів у зв’язку з підготовкою їх до друку. Творче об’єднання «Гранослов» має на меті ознайомити студентів із загальнотеоретичними питаннями літературного редагування, забезпечити оволодіння методикою роботи з композиційною, тематичною і фактологічною структурами тексту, його лексико-стилістичним оформленням; формувати вміння редагувати тексти різних видів (опис, роздум, розповідь), жанрів (замітка, нарис, стаття тощо) і працювати зі зверстаним текстом.

Для опанування технологією редакторської праці майбутньому спеціалістові необхідно мати знання із суміжних до редагування дисциплін: лінгвістики, логіки, психології тощо. Представлений курс узагальнює знання майбутнього фахівця з цих дисциплін, формує його мовну культуру і сприяє виробленню практичних навичок роботи з конкретним текстом.

Головні завдання курсу:

1) ознайомити студентів з особливостями редакторського аналізу тексту як методу об’єктивної характеристики й оцінки, а також визначити шляхи вдосконалення рукопису в процесі його підготовки до друку;

2) опрацювати нормативну базу редагування;

3) забезпечити оволодіння студентами методикою редагування, прийомами й засобами реалізації рекомендацій, сформульованих упродовж редакторського аналізу: різними видами правки, технікою аналізу тематичної, композиційної та логічної організації тексту, роботою з фактологічним матеріалом, коректурними знаками;

4) розкрити особливості редагування текстів різних видів і жанрів;

5) забезпечити оволодіння студентами методикою редакційно-технічної обробки рукопису і коректурних відбитків, навчити працювати зі зверстаним текстом.

Результати роботи творчого об’єднання «Гранослов» продемонстровані в наукових виданнях викладачів та студентів Луцького педагогічного коледжу.

51527961_1193448254147499_7714372381627645952_n51198184_468253320378840_4525612344079810560_n

Контакти

Адреса: пр. Волі, 36, м. Луцьк
Волинська область, 43010

Ректор: (0332) 77-06-59
E-mail: lpk@ua.fm
lpc@lpc.ukr.education

Категорії

  • Головна
  • Новини
  • Абітурієнту
    • Приймальна комісія
    • Правила прийому
    • Необхідні документи
  • Студенту
  • Медіа
  • Контакти

Графік роботи

Понеділок – п’ятниця: 8.00 – 17.00.

КЗВО «Луцький педагогічний коледж»
Волинської обласної ради
Всі права захищені © 2017.

Facebook
YouTube
Instagram
  • Головна
  • Новини
  • Абітурієнту
    • Приймальна комісія
    • Правила прийому
    • Необхідні документи
  • Студенту
  • Медіа
  • Контакти
КЗВО "Луцький педагогічний коледж" Волинської обласної ради