05 травня у Луцькому педагогічному коледжі відбувся обласний мистецький конкурс «Молоді таланти Волині – 2018». Традиційно відкрив свято директор Луцького педагогічного коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти і науки України – Бойчук Петро Микитович.
У конкурсі прийняло участь 47 учасників в номінаціях: «гра на музичних інструментах» та «спів». Оцінювало конкурсантів за виконавський та мистецький рівень, артистичність, емоційність виступу журі, до складу якого увійшли викладачі відділення «Музичне виховання» Луцького педагогічного коледжу.
Виступи учасників мистецького конкурсу подарували слухачам справжнє свято. Після прослуховування конкурсної програми для усіх присутніх виступали та дарували свої таланти студенти та художні колективи Луцького педагогічного коледжу, переможці мистецького конкурсу «Молоді таланти Волині» минулих років.
Для учасників конкурсу була організована екскурсія по коледжу та солодкий стіл.
Учасники конкурсу були нагороджені дипломами та пам’ятними призами.
Перемогу у номінації «спів» здобули:
Михалюк Анна (11 кл., с. Овадне);
Фурман Оксана (9 кл., м.Луцьк).
Перемогу у номінації «гра на музичних інструментах» здобули:
Черниш Олександра (9 кл., м. Луцьк);
Кошелюк Владислав (9 кл., с. Воротнів).
Вітаємо переможців та учасників конкурсу, бажаємо творчої наснаги та подальших звершень!
Запрошуємо переможців та талановиту молодь Волині, випускників 9-их та 11-их класів ЗШО продовжити навчання на відділенні «Музичне виховання» Луцького педагогічного коледжу!